Agresor - 5

okładka
Redaktor naczelny: Marcin Pewler
Scenariusz: Jarosław Gach, Piotr "Kintar" Kawecki, Łukasz Zadsada, Agata Łaguniak, Adam Święcki
Rysunek: Jarosław Gach, Piotr "Kintar" Kawecki, Łukasz Zadsada, Agata Łaguniak, Adam Święcki

Wstępniak:

Witamy naszych czytelników po, trzeba przyznać potężnym odstępie czasu od numeru poprzedniego. Mamy nadzieję, że jeszcze nas nie wysłaliście na tamten świat, i że nadal czekacie na kolejne numery.

Wiele się zmieniło od naszej ostatniej pozycji, i niestety nie są to dobre rzeczy. Pewien pan nieźle nam pobruździł i pogrzebał nasze plany, stąd brak zapowiadanej antologii. Chciałbym z tego miejsca szczerze przeprosić autorów i zapewnić iż album ukaże się lecz z wielkim opóźnieniem.

Aktualnie nasze szeregi przechodzą wielką reformację i ponowną rekrutację. Już można zauważyć najważniejsze zmiany, a mianowicie: redaktorem naczelnym zina zostaje Peuler zajmując miejsce kintara, który zstępuje na stanowisko zastępcy. Powodem tego są znaczne skurcze wolnego czasu poprzedniego rednacza na rzecz Amoku i cyklu serie online, który trwa na naszej stronie. Kolejną trudną do niezauważenia zmianą jest konkretna przebudowa strony. Głównym motywem tego działania jest niewątpliwie wspomniana wyżej zabawa, ale duży wpływ miała też nasza chęć poszerzenia funkcjonalności strony i dodania do niej nowych funkcji jak np: możliwość dodania arta i obserwowanie komentarzy i ocen.

Redakcja Agresora oraz strony jeszcze nie jest do końca ukształtowana, dlatego wszystkich chętnych i zdolnych, wszelkich możliwych profesji prosimy o zgłaszanie się do nas poprzez stronę lub na adresy agresive.drawing@op.pl lub kintar@mud.pl.

Teraz trochę o numerze. Jak zwykle większość stron zapełniliśmy komiksami, tymi zapowiadanymi i nie tylko. Zobaczycie takich twórców jak : Jargach, Epro, Fachizm oraz Askani. Pokażemy też parę plansz z pierwszych odcinków komiksów z cyklu serie online, gdzie będziecie mogli ocenić poziom jaki panuje podczas zabawy. Wiele atrakcji i dobrego komiksu więc zapraszam serdecznie do lektury.

Spis komiksów w numerze:

  • Zofia - scen. i rys. Jarosław Gach
  • Leśna Policja - scen. i rys. Fahizm
  • Orchia - scen. i rys. Łukasz Zadsada
  • Psi świat - scen. i rys. Piotr "Kintar" Kawecki
  • Historia Spożywcza - scen. i rys. Mots
  • Idea - scen. i rys. Tortur
  • Fotografia - scen. i rys. Agata Łaguniak
  • Palenie zabija - scen. i rys. Alczyk
  • Wielka afera w parku - scen. i rys. Jałokim
  • Powrót - scen. i rys. Adam Święcki
Wydawnictwo: Palet
10/2006
Liczba stron: 60
Format: A4
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: kolor
Wydanie: I
Cena z okładki: 15 zł


Inne komiksy z serii:blog comments powered by Disqus