MA-88 - 6

okładka
Redaktor naczelny: Jerzy "V2" Moskal

"MA-88" to szczeciński fanzin poświęcony głównie japońskiemu komiksowi. Powstaje od 2001 roku, ukazując się regularnie (choć może nieco zbyt rzadko). Kolejna odsłona "MA-88" przynosi większą niż zwykle dawkę komiksów - większość numeru zajmuje komiks Voice niezależnego rysownika z Tokyo, Naritady Shintaniego. Stawkę uzupełniają komiksy i rysunki polskich rysowników, głównie znanych z poprzednich numerów: mb, Yena, Michia Shinno i Hentai Freaka (z "nowych twarzy" jedynie Mordred z odpowiedzią na graficzne konkursy z #5 "MA-88"). Publicystycznie ten numer nie jest tak rozbuchany jak zazwyczaj, jednak nie zaniedbujemy fanów naszej publicystyki dostarczając im teksty Chiyo, Kongokiego i V2.
Ten numer jest grubszy - 60 zamiast 48 stron. Sprzedawany jest wysyłkowo, dostępny także na niektórych konwentach. Więcej informacji na temat fanzina znajdziecie na jego stronie internetowej (onimal.prv.pl)

V2

W numerze:

komiksy:
4koma - Yen, Mordred
FreePornDaily - Yen&V2 (1)
Inspektor Matou in: Hombre que come demasiado potatos - Michio Shinno
Voice - Naritada Shintani

fanfiki:
FreePornDaily - V2
Wieża Fanatyków + The Prezes of TPSA Hunt (Final Fantasy fanfik 11+12) - Jaro

publicystyka:
Krótka piłka: K2R Studio (2) - V2

stałe rubryki:
Coffee Shop Onimal - Kongoki
Rubaszny Kącik Socjologa - Chiyo
Hakkenden - V2

W tworzeniu tego numeru "MA-88" udział wzięli: Anna Wiktoria Siewiera, Chiyo, Hentai Freak, Jaro, Kongoki, mb, Michio Shinno, Mordred, Naritada Shintani, V2, Yen.

6/2005
Liczba stron: 60
Format: A4
Oprawa: miękka
Papier: matowy
Druk: cz.-b., xero


Inne komiksy z serii:


blog comments powered by Disqus