Tfur - 5

okładka

Filip Myszkowski jak zwykle nie zawiódł oczekiwań i dostarczył nie jedną, nie dwie, a trzy świeżutkie historie, w tym nowy epizod znanej jeszcze z łamów ś.p. Produktu serii Emilia, Tank & Profesor oraz kontynuację, a właściwie historię poboczną ze świata Bezbóla - jednego z najdzikszych, najbardziej frywolnych i wyuzdanych fristajlów jakie ukazały się po tej stronie Odry. Nie zawiodą się także miłośnicy Myszkowskiego w nieco spokojniejszym, ambientowym wydaniu.

Clarence Weatherspoon spreparował prawdziwą bombeczkę, a mianowicie pierwsze 10 stron przygotowywanego w pocie czoła albumu o przygodach Toshiro - Waszego ulubionego mechanicznego człowieka. Jako specjalny bonus krótkie posłowie odautorskie i zwięzły wywiadzik.

Znana z pamiętnej historii rozgrywającej się w kranie Oz, Marta Ostrowska powraca na łamy Tfora z absolutnie nowym komiksem.

Czytelnicy pamiętający kwasy ciskane przez Wielkiego Mistrza Andrzeja nie omieszkają na pewno zapoznać się z nową porcją wypocin jego chorego umysłu.

Mikołaj Spionek, znany tu i ówdzie jako Kenji dostarczył exclusive dla Tfora w postaci świeżego komiksu o przygodach niejakiego Bazyla.

A także: siostra tygrysa, Tortur & Rybb, rzucający Miensem tr, Marek z Lechem, bysiu i inni.

DrMax

10/2006
Liczba stron: 100
Oprawa: miękka
Druk: cz.-b.
Wydanie: I


Inne komiksy z serii:


blog comments powered by Disqus