Konkurs na komiksowy reportaż: "W sąsiednich kadrach - Polacy i Czesi o sobie w komiksie"

Autor: Michał Słomka
21 lipca 2009

Zapraszamy do udziału w konkursie na komiksowy reportaż: "W sąsiednich kadrach - Polacy i Czesi o sobie w komiksie", który jest realizowany w ramach projektu wspieranego finansowo przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP.

Nagroda główna: 1500zł
II miejsce 1000 zł
III miejsce 500zł

Dodatkowo:
Wszyscy zwycięzcy zostaną dodatkowo zaproszeni na 3 dniowy pobyt na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu KomiksFEST! w Pradze, który odbędzie się w dniach 31.10-7.11 2009. CENTRALA oraz organizatorzy KomiksFESTU! pokrywają koszt przejazdu pociągiem w obie strony, nocleg i wstęp na wszystkie imprezy festiwalowe.

Trzy nagrodzone prace zostaną opublikowane w antologii W sąsiednich kadrach - Polacy i Czesi o sobie w komiksie. Premiera antologii będzie miała miesce podczas KomiksFESTU w Pradze. Prace te zostana też pokazane na wystawie zorganizowanej podczas KomiksFESTU! razem z esejami komiksowymi artystów zaproszonych do projektu przez CENTRALĘ.

Projekt "W sąsiednich kadrach. Polacy i Czesi o sobie w komiksie" jest realizowany przy wsparciu finansowym Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP

Regulamin konkursu i więcej o projekcie na www.centrala.org.plblog comments powered by Disqus