Komiksofon (kwiecień 2011)

patronat gildii logo
Data: 27 kwietnia 2011
Miejsce: Wrocław, ul. Przejście Garncarskie 2, Klub Puzzle, 2 piętro Kamienicy Artystycznej.
Strona oficjalna: http://kulturawrodzona.pl
Organizator: Stowarzyszenie "Kultura WROdzona"

Impreza rozpocznie się o godz. 19:00.

Komiksofon jest dla fanów komiksu, sztuki offowej i popularnej. Dla twórczego fermentu, przekraczania granic i przełamywania stereotypów. Dla dobrej atmosfery i dobrego piwa.

Zaproszeni goście:

  • Arek Lorenc - jest autorem wydanego w 2007 r, przepełnionego czarnym humorem komiksu Insekt oraz wokalistą i gitarzystą punkowo-trashowego zespołu Dzieci Z Beczek.
  • Konrad "Koko" Okoński - urodzony w Szczecinie, absolwent wrocławskiego ASP. Debiut internetowy Wiśnia. Kolejne internetowe komiksy to A Quartz Bead (złoty Nast za najlepszy polski komiks on-line 2006) oraz Kokoart (najlepszy komiks on-line 2008) Publikuje w antologiach komiksu "Kolektyw".

Specjalnie dla Komiksofonu stworzyli film, będący próbką twórczości. Połączyli komiks z inspirującą ich muzyką. Efekt będzie zaskakujący - przekonajcie się sami!

Komiksofon to możliwość zbliżenia się do twórców. Przestrzeń muzyczna Puzzli sprzyja swobodnej dyskusji. W półmroku po obejrzeniu przygotowanych przez gości projekcji można porozmawiać z komiksiarzami nie tylko o komiksach, muzyce i zrealizowanym filmie.

Organizatorzy
blog comments powered by Disqus