Komiksofon (grudzień 2011)

patronat gildii logo
Data: 21 grudnia 2011
Miejsce: Wrocław, ul. Przejście Garncarskie 2, Klub Puzzle, 2 piętro Kamienicy Artystycznej.
Strona oficjalna: http://kulturawrodzona.pl
Organizator: Stowarzyszenie "Kultura WROdzona"

Komiksofon to projekt eksperyment, w którym twórcy komiksowi stają przed zadaniem łączenia swojej twórczości komiksowej z muzyką lub szerzej, z dźwiękiem.

Tym razem tego niełatwego zadania podjęła się dwójka artystów wrocławskich:

Katarzyna Niemczyk
- studentka wrocławskiego ASP, ilustratorka, grafik. Dawniej chętnie sięgająca po mangę, dziś jej twórczość nabiera bardziej europejskich rysów. Artystka od wielu lat współpracuje z mangowym serwisem drowtales.com (tworzenie stron komiksowych czy grafiki postaci do gry). Jest jedną z ilustratorek do kart UFS: Street Fighter i Soul Calibur, oraz do Samurai Shodown dla Fantasy Flight Games.
http://daimida.digart.pl/

Grzegorz Przybyś
- student ASP na wydziale grafiki. Ilustrator, concept artist (Dead Island, Call of Juarez), grafik. Odpowiedzialny za graficzną stronę najnowszego projektu L.U.C.a "Kosmostumostów". Jedna z jego prac pojawiła się w katalogu Silence gdzie zebrano najlepsze międzynarodowe prace w zakresie komiksu niemego.
http://
grzegorzprzybys.digart.pl

Po projekcji Komiksofonów stworzonych przez naszych gości specjalnie na potrzeby tego projektu, odbędzie się rozmową z zaproszonymi artystami, którą tym razem poprowadzi Konrad Okoński - twórca komiksowy, scenarzysta, redaktor Kolektywu.

Przypominamy również o LOSOWANIU NAGRÓD, które dobędzie się na 7 Komiksofonie. Jeszcze do 9 grudnia możecie głosować, szczegóły tutaj.

Komiksofon - komiks i muzyka na dużym ekranie. Zapraszamy!

WSTĘP WOLNY!!!
blog comments powered by Disqus