Batman (Egmont) - Detective Comics Vol. 4: Gniew

okładka
Scenariusz: John Layman, James Tynion IV
Rysunek: Andy Clarke, Scott Eaton, Jason Fabok, Henrik Jonsson, Jason Masters, Jaime Mendoza, Joshua Williamson
Okładka: Jason Fabok
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz

Czwarty tom przygód Batmana w serii Batman Detective Comics prezentującej zmagania Mrocznego Rycerza z kryminalnymi zagadkami Gotham.

W tym tomie Batman próbuje walczyć z zarazą zamieniającą zwykłych mieszkańców w potwory, ściera się z władcą przestępczego świata, który walczy zarówno z herosami, jak i złoczyńcami, czy też jako mistrz sztuk walki usiłuje pokonać zabójczynię posiadającą mistyczne zdolności. Mroczny Rycerz zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uratować swoje miasto. Batmana wspierają obrońcy prawa. Oficerowie z Komendy Policji w Gotham narażają życie każdego dnia, aby chronić niewinnych i stawiać przestępców przed wymiarem sprawiedliwości. Ich życiu zagraża niebezpieczeństwo. Na ulicach miasta pojawił się seryjny zabójca zabijający wyłącznie policjantów. Przedstawia się jako Gniew….

Wielokrotny zdobywca nagrody Eisnera, scenarzysta John Layman (Chew) oraz utalentowani rysownicy: Jason Fabok (Batman: Mroczny Rycerz), Andy Clarke (Batman And Robin), Scott Eaton (Forever Evil: Arkham War) przedstawiają opowieść o przemocy i zemście!

Wydawnictwo: Egmont
5/2015
Tytuł oryginalny: Batman: Detective Comics Vol. 4: The Wrath
Wydawca oryginalny: DC Comics
Rok wydania oryginału: 2014
Liczba stron: 264
Format: 170x260 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN-13: 9788328110212
Wydanie: I
Cena z okładki: 89,99 zł

Inne komiksy z serii:

Podyskutuj o tym komiksie na forum!

blog comments powered by Disqus