Batman (Egmont) - Przeklęty

okładka
Scenariusz: Brian Azzarello
Rysunek: Lee Bermejo
Tłumaczenie: Tomasz Kłoszewski
Joker nie żyje. Nie ma co do tego wątpliwości. Nie wiadomo tylko, czy to Batman przetrącił mu jego kościsty kark, czy zrobił to jakiś zbrodniarz z Gotham City. I dlaczego ta śmierć pozostaje tajemnicą. Rzecz w tym, że Batman nic nie pamięta... a im bardziej zgłębia tę powikłaną sprawę, tym mocniej jego umysł zaczyna wątpić we wszystko, co odkrywa. Czy jest ktoś, kto byłby lepszy w odkrywaniu prawy, niż John Constantine? 
Niestety, chociaż John tak uwielbia podążać tropem tajemnic, to jeszcze bardziej lubi mieszać ludziom w głowach. I dlatego, by rozwikłać zagadkę morderstwa Jokera, Batman – korzystając z „pomocy” Constantine’a – będzie zmuszony zagłębić się w plugawych trzewiach Gotham City. Batman – Przeklęty to komiksowa powieść grozy opowiedziana przez parę najwybitniejszych współczesnych twórców komiksów, Briana Azzarello (Batman: Mroczny Rycerz – Rasa Panów, 100 Naboi) i Lee Bermejo (Hellblazer, Joker). Lektura tej pełnej skrajnych emocji historii w pełni potwierdza mroczną reputację serii BLACK LABEL.  
 
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach Batman: Damned #1-3, galerię szkiców oraz posłowie Briana Azzarello. 
Wydawnictwo: Egmont
11/2019
Liczba stron: 176
Format: 21.6x27.6cm
Oprawa: twarda
Druk: kolor
ISBN-13: 9788328141698
Wydanie: I
Cena z okładki: 69,99 zł

Inne komiksy z serii:


blog comments powered by Disqus