Batman (Egmont) - Wieczny Batman, tom 1

okładka
Scenariusz: Jason Fabok, John Layman, Scott Snyder, James Tynion IV
Rysunek: Jason Fabok
Tłumaczenie: Marek Starosta

Gigantyczna saga o wiecznym Batmanie składa się z rozdziałów pisanych i rysowanych przez prawie dwudziestu autorów, ale – co ważne -– opowiada jedną historię.

Komisarz Gordon sprowadza do miasta młodego porucznika Barda, którego uważa za człowieka idealnego do walki ze zorganizowaną przestępczością i do współpracy z Batmanem. Jednak sam Gordon podczas jednej z akcji popełnia fatalny błąd, którego konsekwencją jest śmierć wielu ludzi. Komisarz trafia do więzienia, a wtedy zostaje wcielony w życie diaboliczny plan, mający na celu zniszczenie każdego przejawu dobra i prawości w Gotham. Batman, Batgirl, Red Robin, Batwoman, Alfred, nieliczni nieprzekupni policjanci i tajemnicza agentka służb specjalnych robią, co mogą, aby powstrzymać narastające zło, ale z każdym dniem zagrożeń przybywa….

Pośród autorów opowieści znajdują się twórcy tak znani, jak: Scott Snyder (Amerykański Wampir, Swamp Thing), James Tynion IV (Szpon, Detective Comics), Jason Fabok (Liga Sprawiedliwości) czy Dustin Nguyen (Superman/Batman, Amerykański Wampir).

Wydawnictwo: Egmont
3/2016
Tytuł oryginalny: Batman Eternal Vol. 1
Wydawca oryginalny: DC Comics
Rok wydania oryginału: 2014
Liczba stron: 480
Format: 170x260 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN-13: 9788328116290
Wydanie: I
Cena z okładki: 99,99 zł
Materiały związane z komiksem:


Inne komiksy z serii:

Podyskutuj o tym komiksie na forum!


blog comments powered by Disqus