Bler - 3 - Ostatni wyczyn

patronat gildii
okładka
Scenariusz: Rafał Szłapa
Rysunek: Rafał Szłapa

Dręczony wyrzutami sumienia oraz poczuciem bezsensu swojej misji, Bler, zwany też Polskim Supermanem lub Dobroczyńcą z Krakowa podejmuje decyzję, która zaważy nie tylko na jego dalszych losach, ale i przyszłości miasta.

W ostatecznej konfrontacji wrogowie zrzucają maski. Na ratunek przychodzą nieoczekiwani sojusznicy. Bohater wpada w sidła pozbawionego skrupułów przeciwnika. żeby się z nich wydostać musi stawić czoła swojej przeszłości, która wciąż kryje w sobie wiele niespodzianek.

Rafał Szłapa - urodzony w 1976 w Bielsku-Białej, Absolwent tamtejszego Liceum Sztuk Plastycznych a następnie wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Udział w wystawach w Bielsku - Białej, Katowicach, Krakowie i Warszawie oraz we Frankfurcie. Autor fanzinu "Lekarstwo". Publikował komiksy i ilustracje m.in. w "Arenie Komiks", Nowej Fantastyce", "Przekroju", "Gazecie Wyborczej".

W 2006 ukazała sie antologia jego komiksów pt. Pozdrowienia z Interstrefy, w tym samym roku opublikowął swoja pracę w amerykańskiej antologii Hope.

Zajmuje się również reklamą. Przygotowywał storyboardy do kampanii wielu znanych marek.

Jest autorem plakatów, okładek książkowych oraz ilustracji. Współpracuje z wydawnictwami Fabryka Słów, Znak, Post i eSPe.

Wydawnictwo: Blik Studio
10/2012
Liczba stron: 56
Format: 210x300 mm
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN-13: 978-83-931632-2-9
Wydanie: I
Cena z okładki: 32 zł


Inne komiksy z serii:

Podyskutuj o tym komiksie na forum!


blog comments powered by Disqus