Człowiek-Paroovka - 1 - vs. Grand banda

okładka
Scenariusz: Marek Lachowicz
Rysunek: Marek Lachowicz
Kolor: Tomasz "TJFK" Kuczma

Legendarny Człowiek-Paroovka nadchodzi! Ten słynny bohater, znany choćby z łamów nieodżałowanego "Produktu" czy internetowych stron "Baru Mlecznego" w końcu doczekał się komiksowego albumu. I to od razu albumu ful-kolor, Cinemascope i Dolby Digital Surround.

Na jego stronach zmierzy się z nieprzebraną rzeszą superłotrów (krwiożerczy Piec Kaflowy, zarażający grzybicą Grzyb i inni) przeżyje niezliczone przygody, by w końcu spotkać się z nie mniej słynną Grand bandą! Bo komiks Człowiek-Paroovka vs. Grand banda to dwa w jednym. W zależności od tego, z której strony rozpoczniemy lekturę, czekają nas zupełnie inne atrakcje – albo perypetie Kazi i Mirki (posiadaczka moherowego beretu), albo naszego garmażeryjnego superbohatera. A wszyscy oni wpadną na siebie w opowieści stworzonej specjalnie na potrzeby tego albumu.

Człowiek-Paroovka vs. Grand banda to Marek Lachowicz, autor m.in. Gangu Wąsaczy oraz Pana W., w najwyższej formie – doskonała kreska przypominająca estetykę animowanych seriali z kanału Cartoon Network, zaskakujące scenariusze i niewymuszony, bezpretensjonalny humor. W wydaniu albumowym do tego wszystkiego dochodzą fantastyczne kolory nałożone przez Tomasza "TJFK" Kuczmę. Dzięki nim samo przeglądanie tego komiksu, to niezwykła przyjemność.

Wydawnictwo: Kultura Gniewu
3/2006
Liczba stron: 52
Format: B5
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN: 83-921407-8-8
Wydanie: I
Cena z okładki: 19,80 zł


Inne komiksy z serii:

Podyskutuj o tym komiksie na forum!


blog comments powered by Disqus