Detektyw Miś Zbyś na tropie - 1 - Lis, ule i miodowe kule (wyd. II)

okładka
Scenariusz: Maciej Jasiński
Rysunek: Piotr Nowacki
Kolor: Norbert Rybarczyk

Miś Zbyś to najlepszy detektyw w okolicy. Borsuk Mruk to jego wytrwały asystent. Dla tej dwójki nie ma spraw zbyt trudnych. To dlatego pewnego dnia w drzwiach biura Zbysia staje... królowa pszczół! Zlecenie od razu wygląda na poważne – ktoś kradnie pszczołom miód, a one są bezradne.

Jeśli ktoś może pomóc to tylko Miś Zbyś!

Tak zaczyna się komiks Pszczoły, ule i miodowe kule, pierwsza odsłona przygód nowego bohatera dziecięcej wyobraźni. Wszystkie powstały w głowie scenarzysty Macieja Jasińskiego, twórcy m.in. uznanych komiksów historycznych, gdy jego synek prosił go o opowiadanie bajek. Tak narodził się miś detektyw, którego perypetiami mogą teraz cieszyć się również inne dzieci, czytające komiksy z serii Miś Zbyś na tropie!

Album narysował Piotr Nowacki, mający na swoim koncie już kilka komiksów dla młodych czytelników. Tym razem tworząc plansze postanowił oddać hołd jednemu ze swoich ulubionych twórców - Bohdanowi Butence – i tę inspirację widać wyraźnie. A dzięki pracy Norberta Rybarczyka świat bohaterów stał się fantastycznie kolorowy, ciesząc oczy młodych i starszych czytelników.

Wydawnictwo: Kultura Gniewu
9/2017
Liczba stron: 48
Format: 165x230 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN-13: 9788364858727
Wydanie: II
Cena z okładki: 34,90 zł


Inne komiksy z serii:

Podyskutuj o tym komiksie na forum!

blog comments powered by Disqus