Gigant poleca - 94 - Kaczogrodzka krucjata

okładka

W aktualnym numerze:

  • Kaczogrodzka krucjata
    Kiedy potężna Armia Chaosu rusza do boju, gawiedź drży, a listki na drzewach kurczą się ze strachu. Zanim bitwa rozgorzeje na dobre, elfy zbiorą niezłe cięgi na prawej flance, a do akcji wkroczy Szkieletowy Król z oddziałem włóczników. W tej sytuacji Donald nie uniknie setek zaostrzonych pik w kuprze, guza na czole i bliskiego spotkania z łopatą. Kwarhammer to już nie tylko gra, to rzeczywistość!
  • Piotruś pan
    Źle się dzieje na Kwaraibach! Piraci śmiało poczynają sobie ze spragnionymi słońca i przygody turystami. Nawet pan Mac Rela, stary wilk morski, nie może temu zaradzić. Nie dość, że go okradziono, to jeszcze ktoś zgolił mu wąsy! Na taką potwarz Miki nie pozostaje obojętny. Rusza na Kwaraiby, by stawić czoła tajemniczym golibrodom.
  • Sknerus w kosmosie
    W jednej z fabryk Sknerusa skonstruowano ministatek kosmiczny. Nietrudno zgadnąć, że przez zwykłe gapiostwo pilotem oblatywaczem zostaje nasz majętny kaczuch. W ekstremalnych warunkach łatwo o doniosłe przemyślenia. A już spotkanie trzeciego stopnia podobno całkiem odmienia! Ale czy ta zasada odnosi się również do słynącego ze skąpstwa drobiu?
Wydawnictwo: Egmont
7/2008
Wydawca oryginalny: Disney
Liczba stron: 254
Format: 125x190 mm
Oprawa: miękka
Papier: matowy
Druk: kolor
ISBN-13: 978-83-237-2405-6
Wydanie: I
Cena z okładki: 11,90 zł

Inne komiksy z serii:


blog comments powered by Disqus