Gigant poleca - 96 - Panie szofer, gazu!

okładka
  • Panie szofer, gazu!
    Godziny szczytu - koszmar każdej szanującej się metropolii. Jak co dzień, Pablo Papla nadaje komunikat o ruchu drogowym w Kaczogrodzie.  Wydaje się, że już nie wzbogaci swej relacji żadną sensacyjną informacją... gdy pojawia się on! Włodarz szos, błędny rycerz dwupasmówek - Kaczor Donald! ...A na dodatek chyba zupełnie mu już odbiło. Pędzi prosto pod nadjeżdżające z przeciwka samochody! Jeszcze chwila, a będą z niego kacze flaczki i pierze na kołdry! Czy ktoś go powstrzyma?!
  • Kradzież po francusku
    Przystojny Francuz Luc De Fraudi to najbardziej urzekająca osobistość świata.  Tabloidy pękają w szwach od ploteczek na jego temat. Paparazzi  nie przegapią niczego - ani całusa z Naomi Kambek, ani "cichego" wypadu na Ibizę. Wszystko wskazuje jednak na to, że Luc to Widmowy Foks, tajemniczy włamywacz dżentelmen. Do akcji musi zatem wkroczyć Miki. Jak skończy się jego konfrontacja z De Fraudim alias Foksem?
  • Perła Walii
    Jaki może być pożytek ze starego hełmu wikingów o nikłej wartości materialnej? Można nosić go dumnie zamiast melonika, zrobić z niego wieszak albo udawać rogacza! Na którą opcję zdecyduje się Sknerus? Cóż, pewnie na inną. Zwłaszcza że los podsuwa mu wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie - hełm w zamian za białą Perła Walii. Czyż to nie bajeczny interes?
Wydawnictwo: Egmont
9/2008
Wydawca oryginalny: Disney
Liczba stron: 256
Oprawa: miękka
Papier: matowy
Druk: kolor
ISBN-13: 978-83-237-2407-0
Wydanie: I
Cena z okładki: 11,90 zł

Inne komiksy z serii:


blog comments powered by Disqus