Jake Collins - Włócznia Bogów

okładka
Scenariusz: Jarosław Polar
Rysunek: Kamil Boettcher, Krzysztof Budziejewski, Mateusz Heldwein, Grzegorz Kaczmarczyk, Kamil Karpiński, Tomasz Kleszcz, Adam Kmiołek, Dariusz Kukla, Robert Pankanin, Maciej Pałka, Sara Sapkowska, Rafał Szewczyk

Po wielu latach prac, pod koniec ubiegłego roku ukazała się cyfrowa edycja komiksu zatytułowanego Jake Collins: Włócznia Bogów. W stworzeniu tej niekomercyjnej inicjatywy Jarka Polara pomogło mu kilkunastu rysowników z całej Polski.

Teraz komiks Jake Collins: Włócznia bogów ukazał się drukiem w limitowanym do 100 egzemplarzy nakładzie, ale jego wersja cyfrowa jest nadal osiągalna w formacie pdf lub cbz, do ściagnięcia ze strony magazynu "Grabarz Polski": www.grabarz.net/jake-collins-wlocznia-bogow.

Jest to kontynuacja komiksu Jake Collins z 2012 roku. Fabuła nowej części podobnie jak w przypadku pierwowzoru skupia się na zombie, indiańskich przepowiedniach i bliska jest klimatowi trylogii Evil Dead.

Najnowsza część przygód Jake'a Collinsa, rozgrywa się równo rok po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej. Ziemi po raz kolejny grozi plaga zombie i jedynie tytułowy bohater może zatrzymać nadchodzącą apokalipsę. W misji ratowania świata, Collinsowi towarzyszyć będą: zabójczo piękna Black Rose oraz niewidomy rewolwerowiec, Blind Viper. Celem głównego protagonisty stanie się powstrzymanie plagi zombi i aby tego dokonać, Jake, będzie musiał odszukać Włócznię Bogów - potężny indiański artefakt o ogromnej mocy.

Wydawnictwo: Grabarz Polski, Literat
3/2016
Liczba stron: 44
Oprawa: miękka
Druk: cz.-b.
Wydanie: I
Cena z okładki: 9,99 zł


Inne komiksy z serii:


blog comments powered by Disqus