Kosmostumostów

okładka
Scenariusz: L.U.C
Rysunek: Krzysztof Brynecki, Piotr Michalczyk, Grzegorz Przybyś, Bartek Stefanowicz

Limitowana, numerowana, papierowa wersja komiksu Kosmostumostów wydana na prośbę fanów.

Wydanie papierowego komiksu to jeden z ostatnich elementów artystycznej Planety L.U.C - Kosmostumostów składającej się z przypowieści, płyty, wideoklipów, komiksu, murali stworzonych w przestrzeni miejskiej i w końcu z koncertów audiowizualnych będących spoiwem pozostałych części.

Kosmostumostów przekracza granice gatunków i dziedzin tworząc nowatorski rodzaj wypowiedzi artystycznej.

Praca nad komiksem trwała ok. ośmiu miesięcy, rysowało go czterech młodych, uzdolnionych ilustratorów: Grzegorz Przybyś, Krzysztof Brynecki, Piotr Michalczyk i Bartek Stefanowicz. Graficy realizowali komiks na podstawie wskazówek reżyserskich L.U.C do przypowieści znajdującej się na płycie.

Sam komiks od marca można było oglądać na koncertach, a pod koniec listopada pojawił się w formie papierowego albumu wydanego w limitowanym nakładzie 222 egzemplarzy.

Głównym przesłaniem konceptualnego dzieła L.U.Ca jest promowanie wiary we własne marzenia, ukrytego w nas skarbu i powołania. Przypowieść ma pomóc ludziom uwierzyć we własne predyspozycje i motywować do samorealizacji zawodowej i życiowej. L.U.C pragnie również podziękować miastu Stumostów (Wrocław), które poprzez przygodę zawartą w przypowieści pomogło odkryć zagubionemu autorowi swoje prawdziwe powołanie i pasję.

[opis wydawcy]

6 grudnia, z okazji Mikołajek, komiks ma być udostępniony za darmo w wersji cyfrowej na stronie www.kosmostumostow.pl.

11/2012
Liczba stron: 76
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
Wydanie: I
Cena z okładki: 59 zł


Inne komiksy z serii:

Podyskutuj o tym komiksie na forum!

blog comments powered by Disqus