Plakaty promujące komiks "Maus" w PokaPoka

Autor: CD Jack
5 stycznia 2011

Od 15 stycznia w sklepach będzie dostępne zbiorcze wydanie uhonorowanego w 1992 r. Nagrodą Pulitzera komiksu Maus Arta Spiegelmana. Z tej okazji w styczniowej kopercie kulturalnej PokaPoka, dystrybuowanej w Warszawie i Krakowie, znajdzie się jeden z trzech przygotowanych przez wydawnictwo Post plakatów reklamujących komiks.

Poniżej prezentujemy jak wyglądają wszystkie trzy wersje.

Kulturalna Koperta POKA POKA to miesięcznik wydawany w nietypowej formie koperty, która mieści w sobie kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych i artystycznych w mieście, foldery oraz ulotki informacyjne instytucji kultury, a także zapowiedzi najciekawszych wydarzeń klubowych.

Co miesiąc w Kopertach można znaleźć designerskie gadżety, przypinki i inne ciekawe drobiazgi. Co miesiąc na plakacie znajduje się praca znanego artysty.

POKA POKA to produkt międzymiastowy wydawany w nakładzie 10 tyś. egzemplarzy na każde miasto. Aktualnie funkcjonuje w sześciu ośrodkach: Kraków, Warszawa, Wrocław, Trójmiasto, Śląsk, Poznań.

Skrzynki pełne darmowych kopert, znajdziecie we wszystkich miejscach przyjaznych sztuce: muzeach, teatrach, galeriach, kinach, klubokawiarniach. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj: http://pokapoka.info.pl/gdzie-gdzie.

Maus - (wydanie zbiorcze)

Scenariusz: Art Spiegelman
Rysunek: Art Spiegelman
Tłumaczenie: Piotr Bikont
Wydawnictwo: Post
Rok wydania polskiego: 1/2011
Tytuł oryginalny: Maus
Wydawca oryginalny: Pantheon Books
Rok wydania oryginału: 1991
Liczba stron: 304
Format: 160x230 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: cz.-b.
Dystrybucja: księgarnie, internet
ISBN-13: 978-83-61762-03-4
Wydanie: II
Cena z okładki: 63,55 zł

Podyskutuj na forum!blog comments powered by Disqus