Opowieści niestworzone - 1 - Planeta uciętych kończyn (wyd. III)

okładka
Scenariusz: Łukasz Mazur
Rysunek: Łukasz Mazur
Okładka: Daniel Chmielewski

UWAGA - WYDANIE LIMITOWANE - w śodku limitowana-sygnowana grafika.

Planeta uciętych kończyn to historia rozpoczynająca awanturniczą serię sajensfikszyn pod niezwykle wyszukanym tytułem Opowieści niestworzone.

W pierwszej odsłonie Człowiek Rakieta i jego pomocnik zabiorą czytelników w mrożącą krew w żyłach, lasującą mózg i wypacającą ostatnie złoża dobrego smaku podróż na daleką Sumatrę, gdzie będą musieli stawić czoła kosmicznym tubylcom i odbić z ich rąk pewną ziemiankę.

Czy uda im się wrócić na naszą planetę!? Co ich spotka w przestrzeni kosmicznej!? I jak bardzo tytułowe kończyny dadzą im się we znaki?!

Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w Planecie... oraz siedmiotomowej encyklopedii PWN. Nic już nie będzie takie samo!

===

Na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w 2014 r. komiks został uhonorowany nagrodą publiczności dla najlepszego polskiego albumu komiksowego 2013/2014. I właśnie z okazji rocznicy tego spodziewanego sukcesu do sprzedaży trafia trzecie wydanie komiksu z limitowaną i numerowaną grafiką oraz fenomenalną okładką Daniela Chmielewskiego (Zapętlenie). Nakład tego wydania to jedyne 69. numerowanych egzemplarzy!

Wydawnictwo: ATY
10/2015
Liczba stron: 28
Format: 160x230 mm
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: cz.-b.
Wydanie: III, rozszerzone
Cena z okładki: 17 zł

Inne komiksy z serii:


blog comments powered by Disqus