Skąd się bierze woda sodowa - Ekskluzywne Wydanie Kolekcjonerskie

okładka
Scenariusz: Tadeusz Baranowski
Rysunek: Tadeusz Baranowski

Po raz pierwszy w kolekcjonerskim, limitowanym do 330 egz. nakładzie. Album zawiera kompletną antologię komiksów Tadeusza Baranowskiego poświęconych postaciom Bąbelka i Kudłaczka, w tym publikowaną dotychczas jedynie na łamach „Świata Młodych”, prasową wersję komiksu pt. Skąd się bierze woda sodowa!

Każdy z oprawionych w twardą, płócienną oprawę albumów jest opatrzony indywidualnym numerem i zawiera liczne dodatki - plakat, reprint planu lekcji z roku 1987, a także wykonany przez autora specjalnie na potrzeby tej publikacji odręczny rysunek w formacie 13 x 17 cm, który można z łatwością wyjąć i umieścić na ścianie.

Stypendium Sklep.gildia.pl

10% ze sprzedaży każdego komiksu zostanie przeznaczone na Stypendium Sklep.gildia.pl. Stypendium to ma posłużyć wsparciu wyłonionego w konkursie twórcy lub grupy twórców. Więcej informacji wkrótce na stronie Sklep.gildia.pl.

Inserty kolekcjonerskie:

  • wznowienie Książeczki do kolorowania - wydanej w 1984 roku przez MAW (nieco zmieniona okładka - kolory, liternictwo itp.), format 236x163, okładka miękka, zszywki, środek offsetowy czarno-biały, 32 strony (16 ilustracji - co druga strona jest pusta);
  • wznowienie planu lekcji - wydanego w 1987 roku przez MAW (wersja jednostronna - oryginalna na odwrocie miała drugi plan lekcji z Nerwosolkiem), format 290x205, papier kredowy, druk kolorowy jednostronny;
  • plakat - przedstawiający ilustrację z okładki albumu Na co dybie w wielorybie czubek nosa eskimosa, wydanego przez MAW w latach 1980 i 1984, format 560x400, papier kredowy, druk kolorowy jednostronny.
Wydawnictwo: Atropos, Ongrys, Sklep.gildia.pl
4/2010
Liczba stron: 120
Format: A4
Oprawa: twarda, płócienna
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN-13: 978-83-61596-11-0
Cena z okładki: 129 zł


Inne komiksy z serii:

Podyskutuj o tym komiksie na forum!
blog comments powered by Disqus