Skrzydła serafina - 10 - Nowe wcielenie

okładka
Scenariusz: Toshiya Takeda
Rysunek: Hiroyuki Utatane
Tłumaczenie: Alex Hagemann

Długo oczekiwana kontynuacja mangi science fiction, której akcja rozgrywa się w niezbyt odległej przyszłości. Ludzkość powoli kolonizuje Księżyc. Naukowcy tuż pod powierzchnią znajdują obcy statek kosmiczny zbudowany za pomocą zaawansowanej technologii. Pojazd ten połączony jest w tajemniczy sposób z Emblematiksami (Emblem Seeds) - urządzeniami, które znaleziono na Ziemi. Emblematiksy kryją w sobie wielką moc, którą chcą wykorzystać zarówno agenci Narodów Zjednoczonych, jak i zwykli bandyci.
W rozgrywkę zostaje wmieszany młody chłopak - Sunao Oumi, który kiedyś przyleciał na Księżyc, by odwiedzić grób zmarłej przyjaciółki, a teraz, pracując, zarabia na powrót na Ziemię...

W najnowszym tomie pewna mała dziewczynka, która przyszła na świat z probówki, została zaprogramowana na "siewcę śmierci". Zabija wszystkich ludzi, którzy znajdują się na czarnej liście, a także pragnie przechwycić E-Seed, w celu zdobycia nieograniczonej mocy i zniszczenia Ziemi. Sunao próbuje nie dopuścić do katastrofy.

Wydawnictwo: Egmont
10/2009
Tytuł oryginalny: Seraphic Feather
Wydawca oryginalny: Kodansha Ltd.
Liczba stron: 280
Format: 115x180 mm
Oprawa: miękka
Papier: matowy
Druk: cz.-b.
ISBN-13: 978-83-237-3690-5
Wydanie: I
Cena z okładki: 22,90 zł
Materiały związane z komiksem:


Inne komiksy z serii:blog comments powered by Disqus