Thorgal - Wydanie zbiorcze - tom 1

okładka
Scenariusz: Jean Van Hamme
Rysunek: Grzegorz Rosiński
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Scenarzysta:Jean Van Hamme
Ilustrator:Grzegorz Rosiński
Opracowanie graficzne wydania: Piotr Rosiński
Tłumaczenie Wojciech Birek
 
W skład wchodzą pierwsze cztery tomy komiksu* (208 stron) w rozmiarze oversized, o wymiarach 290x360mm. Jest to niepowtarzalna okazja, żeby nacieszyć się rysunkami „Thorgalem” Grzegorza Rosińskiego w powiększonym formacie, odnaleźć w nich niewidoczne dotąd szczegóły, przyjrzeć się kunsztowi artysty w pełnej krasie. Luksusowy album ukaże się w ilości jedynie 350 egzemplarzy. Każdy z nich zostanie opatrzony numerem seryjnym. Na dołączonej do albumu, unikatowej litografii znajdzie się odręczny podpis Grzegorza Rosińskiego. Środki wydrukowane w kolorze, na papierze arctic silk magno. Twardą okładkę (zaprojektowaną przez Piotra Rosińskiego) zdobią złocenia, tłoczenia i lakierowane elementy. Grzbiet zostanie obciągnięty płótnem.
 
Raz jeszcze rusz z Thorgalem do walki z Gandalfem Szalonym, rusz za Aaricią na wyspę lodowych mórz,  sięgnij po naszyjnik Thajzi, zmierz się z Shardarem Potężnym i zwiedzaj fantastyczne krainy! To rzadka okazja, by przypomnieć sobie początki najpopularniejszej serii komiksowej w Polsce, wciąż świętującej triumfy za granicą. Grzegorz Rosiński i Jean Van Hamme stworzyli kultową serię komiksów fantasy, cieszącą się niegasnącą popularnością od 1976 roku. Jej bohaterowie zachwycają kolejne pokolenia w całej Europie. Tym razem wychowany przez wikingów przybysz z gwiazd, Thorgal, powraca w nowej, niespotykanej dotąd odsłonie!
 
Wydawcą albumu jest LIBERTAGO przy współpracy z Galerią PolishComicArt.pl. Wydawca zastrzega sobie prawo do drobnych korekt w wyglądzie okładki.
 
- numer ISBN: 978-83-953828-0-2
 
- wymiary: 290x360
 
- papier kreda silk (arctic silk magno)
 
- Druk kolorowy
 
- Okładka twarda, ze złoceniami, tłoczeniami, lakierowanymi elementami, szyta z płóciennym grzbietem.
 
- 208 stron
 
- Album limitowany, wyprodukowano 350 egzemplarzy, egzemplarze numerowane, każdy z odręcznym podpisem Grzegorza Rosińskiego na dołączonej litografii.
 
- napisy w łacinie pokazujące oryginalne daty wydań poszczególnych albumów, będą złote. Aaricia trzymana przez orły będzie lakierowana, a okrągły symbol przy napisie Thorgal będzie tłoczony.
4/2019
Liczba stron: 208
Format: 290x360
Oprawa: twarda, ze złoceniami, tłoczeniami, lakierowanymi elementami, szyta z płóciennym grzbietem.
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN-13: 978-83-953828-0-2
Wydanie: I
Cena z okładki: 499


Inne komiksy z serii:


blog comments powered by Disqus