Vreckless Vrestlers - 1 - Crimean Crab vs The Eye / Vegan Cat vs Flatwood Monster

okładka
Scenariusz: Łukasz Kowalczuk
Rysunek: Łukasz Kowalczuk

Profesjonalna, międzywymiarowa liga wrestlingu, w której brak zasad jest jedyną obowiązującą regułą. To również komiks, którego odcinki są relacjami z walk – ukazuje się zarówno na papierze jak i w formatach cyfrowych. Jest z grubsza pozbawiony dialogów – Vrestlerzy walczą, nie gadają! To hołd złożony popkulturze lat 80. i 90. - wrestlingowi, zabawkom, kreskówkom, historyjkom obrazkowym i grom. Rzeczom, które nadal sprawiają mi mnóstwo radości i zawsze będą wielką inspracją.

W odcinku zerowym przedstawieni zostali wszyscy zawodnicy, nareszcie przyszła pora na walkę. W bratobójczym pojedynku zmierzą się dwaj zawodnicy ze wschodniej Europy – Crimean Crab oraz the Eye. Vegan Cat dowie się jakie są słabe i mocne punkty Flatwoods Monstera. Faworyt kontra zagadka – to będzie pasjonujący pojedynek!

Papierowy #1 miał premierę 26 kwietnia w ramach Bydgoskiego Konwentu Komiksu i Gier. Posiada dwie okładki tytułowe z przodu i tyłu.

Do każdego egzemplarza dołączony "album" oraz dwie pierwsze naklejki do kolekcji. Komiks dostępny u autora oraz w dobrych dystrybucjach.
Edycja cyfrowa wkrótce.

Wydawnictwo: Łukasz Kowalczuk Przedstawia
4/2014
Liczba stron: 20
Format: A5
Oprawa: miękka
Papier: offsetowy
Druk: cz.-b.
Wydanie: I
Cena z okładki: 10 zł

naklejka


Inne komiksy z serii:blog comments powered by Disqus