Wilq Superbohater - 13 - Morderczy bluszcz na przednim siedzeniu

Scenariusz: Bartosz Minkiewicz, Tomasz Minkiewicz
Rysunek: Bartosz Minkiewicz, Tomasz Minkiewicz

Z przyjemnością informujemy, że 1 grudnia rozpoczyna się sezon na odstrzał głupich bab.

To oczywiście żart - sezon jest później - natomiast 1 grudnia to data premiery komiksu "WILQ 13". Po raz drugi w historii tej serii wydawnictwo będzie podzielone na dwie części (sprzedawane w komplecie).

Część pierwsza, pod tytułem: Morderczy bluszcz na przednim siedzieniu. Będzie to klasyczny wilqowy komiks z tradycyjnym gościnnym występem detektywa Salwatora. Natomiast część druga: Mordercze 12 miesięcy na przednim siedzeniu, to wykonany z zabójczą dezynwolturą dokument ścienny zawierający daty wszystkich dób z całego roku 2008 z wyszczególnieniem najmniej ważnych świąt. Stronę artystyczną projektu stanowić będzie 12 okładek komiksów z zaplanowanej przez wydawnictwo BM VISION na przyszły rok serii: Mistrzowie komiksu - Mistrz jest tylko jeden.

Ponieważ spodziewane jest rekordowe zainteresowanie tym podwójnym Wilqiem - już teraz można zapisywać się na listę chętnych (każdy może sobie taką listę założyć w domu, albo poprosić starą żeby mu założyła).

A tutaj www.wilq.pl/images/wilq13mix.jpg można zobaczyć specjalny promocyjny mix przygotowany w oparciu o album: Mordercze 12 miesiecy na przednim siedzeniu. Będziemy informować o postępie prac nad tym niezwykłym grudniowym czymś.

Bracia (Minkiewicz)

Wydawnictwo: BM Vision
11/2007
Liczba stron: 32
Format: A4
Oprawa: miękka
Papier: matowy
Druk: cz.-b.
ISBN-13: 978-83-924960-3-8
Wydanie: I
Cena z okładki: 13 zł komplet
Materiały związane z komiksem:


Inne komiksy z serii:

Podyskutuj o tym komiksie na forum!


blog comments powered by Disqus