Za późno, by przebaczyć & Rad Erwank - Łukasz Kowaczuk przedstawia: Za późno, by przebaczyć & Rad Erwank / Slime Fiction / Secret Santas

okładka
Scenariusz: Łukasz Kowalczuk
Rysunek: Łukasz Kowalczuk

Trzy wyjątkowe pozycje od jednego z najaktywniejszych polskich twórców komiksowych – trzy tytuły, które odzwierciedlają talent i umiejętności Łukasza Kowalczuka jako scenarzysty, rysownika oraz prozaika.

„Za późno, by przebaczyć & Rad Erwank”:

W „Za późno, by przebaczyć” (Kowalczuk na rysunkach) bohaterowie muszą odbić kochankę prezydenta USA z rąk Nocnych Ninja. Księżycowy Mistrz nie cofnie się przed niczym, żeby zrealizować swoje niecne plany. Tylko Grupa Uderzeniowa: Kryptonim: Diamentowa Siła może go powstrzymać. Komiks jest adaptacją zapomnianego filmu niesławnego Primo Fumentiego. Z kolei „Rad Erwank” (Kowalczuk na scenariuszu) to epicka opowieść o walce ze złem i nieświeżym oddechem. Czy dla Planety Jeden jest jeszcze nadzieja? A jeśli tak, to czy jest trzeźwa?

„Slime Fiction” (Kowalczuk autorem opowiadań):

Literatura piękna szuka odpowiedzi. Literatura brzydka dawno je znalazła, dlatego porusza naprawdę ważne tematy. Czy ludzie pokonają kiedyś kraby? Kto pierwszy nacisnął Przycisk? Co skrywa pod maską prowincjonalny luchador? Jak wygląda rozmowa o pracę w konglomeracie złoczyńców? Dlaczego trudno kupić hummus w świecie fantasy? Skąd się wzięli ninja na osiedlu? Gdzieś między Wymiarem X a Strefą Mroku stoi basen wypełniony Szlamem. Kąpiel w nim jest krótka, ale obfituje w atrakcje. Warto mieć oczy otwarte, nawet jeśli będzie szczypało.

„Secret Santas” (Kowalczuk na rysunkach):

Geoff jest przykładnym obywatelem. Skończył studia, ma przyzwoitą pracę i płaci podatki. Chce zaimponować swojemu przyszłemu pasierbowi, dając mu na Gwiazdkę nową grę video. Okazuje się, że nie ma na to pieniędzy. Zdesperowany trafia na spotkanie Tajnych Mikołajów. Jaką cenę przyjdzie mu zapłacić za świąteczny prezent?

Wydawnictwo: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
11/2018
Liczba stron: 188
Oprawa: miękka
Druk: cz-b i kolor
ISBN-13: 978-83-944110-9-1
Cena z okładki: 93


Inne komiksy z serii:


blog comments powered by Disqus