2005.10. - Konkurs Literacko-Graficzno-Komiksowy "Komunizm w świecie fantasy"

Autor: CD Jack

Magazyn "duże Ka" ogłosił Konkurs Literacko-Graficzno-Komiksowy pt. "Komunizm w świecie fantasy" :

obrazek Wszystki osoby piszące i rysujące zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnym konkursie na opowiadanie, komiks i grafikę. Zamiast włożyć swoje prace do szuflady - prześlij je do nas! Konkurs trwać będzie do 10 października 2005 r. a najlepsze prace zostaną wydrukowane przy okazji wydania specjalnego "dużego Ka" jakie ukaże się na 9. Targach Książki w Krakowie 27-30.10.2005 r.. Oczywiście oprócz tego przygotowaliśmy ciekawe nagrody rzeczowe (akcesoria komputerowe, gry i programy, książki, filmy - a kto wie co jeszcze uda nam się załatwić i wrzucić do worka z nagrodami).

OPOWIADANIE:
- objętość max 8 stron maszynopisu
- temat: komunizm w świecie fantasy
- każdy uczestnik może przesłać max dwa nigdzie nie publikowane wcześniej opowiadania na adres podany w stopce redakcyjnej lub na adres: konkursy@twojkurier.pl z dopiskiem CZERWONE OPOWIADANIE.

GRAFIKA
- temat: jw
- każdy uczestnik może przesłać dowolną ilość nigdzie nie publikowanych wcześniej prac wykonanych w dowolnej technice na adres redakcji podany w stopce redakcyjnej lub w wersji elektronicznej (max 500 kB każda) przesłany na adres: konkursy@twojkurier.pl z dopiskiem CZERWONA GRAFIKA.

KOMIKS:
- temat: jw
- Każdy uczestnik może przesłać dowolą ilość max 5-planszowych, nigdzie nie publikowanych wcześniej prac, wykonanych w dowolnej technice  na adres redakcji podany w stopce radekcyjnej lub w formie elektronicznej na adres: konkursy@twojkurier.pl z dopiskiem CZERWONY KOMIKS.

Dodatkowe pytania proszę kierować na adres: grzegorz@twojkurier.plblog comments powered by Disqus