Konkurs magazynu "Com X": "Piękna czy bestia"

Autor: CD Jack
15 stycznia 2006

Redakcja magazynu "Com X" ogłasza II edycję konkursu na krótką formę komiksową:
„PIĘKNA CZY BESTIA”

Bestia, która wygląda jak przerośnięty pluszak nikogo już nie przestraszy, zaś Piękna dawno już przestała być dobra, ścięła blond warkocz, a za pasek wsunęła dwie szybkostrzelne beretty. Czekamy więc na Wasze prace, w których pojawi się krwiożercza Bestia o pięknych kształtach i bestialsko wyuzdana Piękna...

Do wygrania tablet i wodoodporne flash pentadrive.

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs skierowany jest zarówno do osób profesjonalnie jak i amatorsko zajmujących się komiksem, ilustracją, grafiką komputerową oraz fotografią.
  2. Temat konkursu: "Piękna czy Bestia”
  3. Prace powinny być czarno-białe i dotychczas niepublikowane. Liczba stron od 2-8. Technika wykonania jest dowolna (rysunek, malarstwo, grafika komputerowa, kolaż, fotomontaż itp.) Plansze papierowe opisane na odwrocie (Imię i nazwisko autora (-ów), adres, tel., mail i numer planszy. Tekst w dymki wpisany komputerowo. Jeśli tekst odręczny to koniecznie w pełni czytelny.
  4. Prace można dostarczyć w postaci:  papierowych plansz (format A4) lub plików (tif, jpg-kompresja 12, rozdzielczość: 300 DPI, na adres: ul. Czółenkowa 10, 02-459 Warszawa z dopiskiem "Konkurs", lub na mail: p.janowczyk@coregfx.pl
  5. Termin nadsyłania prac mija 15 lutego 2006. (decyduje data stempla pocztowego)
  6. Nagrodą główną konkursu jest TABLET Pentagram Quadpen. Oprócz tego autorzy dwóch wyróżnionych prac otrzymają przenośne kości pamięci Flash  PentaDrive 128. Wszystkie zwycięskie prace mają szanse na publikację na łamach "COM X"
  7. Jeśli praca po rozstrzygnięciu konkursu ma zostać odesłana do autora, bardzo prosimy dołączyć do przesyłki należną informację i znaczek zwrotny.

Info: http://www.magazynswiat.pl/comx/konkurs.htmlblog comments powered by Disqus