Konkurs: "Apacze i Komancze"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 23 stycznia 2015 do 15 lutego 2015

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Egmont,
w którym do wygrania była gra planszowa Apacze i Komancze, z ilustracjami Marka Szyszko.

Konkurs trwał od 23 stycznia do 15 lutego 2015 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należał prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodą w konkursie są dwa egzemplarze gry planszowej Apacze i Komancze, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Egmont.

O grze:

Zostań władcą prerii!

Gracze są wodzami indiańskich plemion, które walczą ze sobą o dominację na prerii. Będą zdobywać cenne zasoby, które pozwolą im na budowę nowych tipi oraz czółen i umożliwią dalszą ekspansję.

Wygra gracz, którego szczep zdobędzie terytoria dostarczające najwięcej bizonów, łososi i indyków.

„Apacze i Komancze” to gra strategiczna wymagająca planowania i zarządzania zasobami. Nieustanna rywalizacja z innymi graczami o najmniejszy nawet fragment terytorium sprawia, że w każdym momencie gry trzeba bardzo uważnie dysponować swoimi indiańskimi wojownikami i przewidywać posunięcia rywali.

Po przeczytaniu wszystkich (kilkuset) nadesłanych maili z odpowiedziami nasza Redakcyjna Sierotka wyłoniła zwycięzców. Tym razem z nagrody może się cieszyć:

  • Hubert K. z Łomży
  • Dorota Z. z Koszalina

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było odpowiedzienie na pytanie:

Marek Szyszko rysował komiksy w ramach serii, w które również wydawano komiksy rysowane przez Grzegorza Rosińskiego. Jak nazywa się ta seria wspólna dla tych artystów?

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia stron sponsorów nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus