Konkurs: "LEGO Batman: Film"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 10 lutego 2017 do 28 lutego 2017

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i firmę LEGO
z okazji kinowej premiery filmu LEGO Batman: Film.

Konkurs trwał od 10 do 28 lutego 2017 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi. A okazuje się, że to wcale nie było takie proste i oczywiste gdyż, tak jak napisaliśmy na początku konkursu, za nieprawidłowe nazwy były odejmowane punkty od puli zdobytej na prawidłowych.

Nagrodami w konkursie są aż trzy Batmobile od LEGO! Jest to jeden z aż 14 zestawów LEGO nawiązujących do filmu kinowego!

Zestawy zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez polski oddział LEGO!

10 lutego 2017 wchodzi do kin wyczekiwana produkcja LEGO® Batman: Film, zrealizowana przez Warner Bros. Pictures i LEGO System A/S. Małych i większych fanów Batmana czekają nowe emocjonujące przygody, które będą mogli przeżywać nie tylko na dużym ekranie, ale także we własnych domach, dzięki inspirowanej filmem nowej serii LEGO® Batman: Film, już dostępnej na rynku. Wybierając spośród 13 zestawów każdy, bez względu na wiek, będzie mógł stać się superbohaterem i zbudować swój własny świat z klocków LEGO.

Zestawy LEGO Batman: Film są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-14 lat. Zawierają mnóstwo kolorowych elementów, które rozpalą dziecięcą wyobraźnię, a układane z klocków niesamowite pojazdy i budowle przeniosą małych budowniczych w fantastyczny świat Batmana. Najbardziej emocjonujące zestawy, nawiązujące do animowanego filmu kinowego, z licznymi mini figurkami przedstawiającymi filmowych bohaterów, m.in. Batmana™, Jokera™, Robin™, Batgirl™, Kobietę-Kot™, Pingwina™ czy Poison Ivy™, pozwolą na wcielanie się w ulubione postaci, odgrywanie scenek z filmu, lub kreowanie swoich własnych przygód. Dzieci będą mogły skonstruować m.in. elektrownię z funkcją wybuchania, Batmobil ze zdejmowanym dachem i ruchomymi skrzydłami nietoperza, arktyczny samochód Pingwina ze złotymi felgami czy jaskinię Batmana, która zawiera podnoszone centrum kontroli z Batkomputerem w kształcie nietoperza. W zestawach mali superbohaterowie znajdą także mnóstwo akcesoriów, które urozmaicą zabawę np. fioletowy frak Jokera, motocykl Kobiety-Kot, trzy wymienne dłonie Clayface’a™ - dwie z szybkimi miotaczami na sześć klocków i jedną z glinianym młotem, budkę ochroniarza ze szlabanem, plecak z ruchomymi skrzydłami Kite Mana™, melonik i laska Człowieka-Zagadki™, potworne pnącze Poison Ivy z ruchomymi elementami i wiele innych.

Przeczytaj więcej o zestawach z serii LEGO Batman: Film

Po przeczytaniu wszystkich z nadesłanych maili (kilkaset!) nasza Redakcyjna Sierotka nagrodziła:

  • Przemka B. z Rumi
  • Mateusza M. z Łodzi
  • Dagmarę B. z Warszawy

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną wysłane kurierem na podane adresy pocztowe. Do laureatów już zostały wysłane maile zwrotne z potwierdzeniem.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było:

Napisz jak się nazywają postaci ze zdjęć poniżej. Im więcej podasz prawidłowych nazw tym większa szansa na nagrodę!

Jednak uważaj - każda nieprawidłowa odpowiedź zmniejsza szansę, więc bądź ostrożny i pewny...

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus