Konkurs "Żubr Pompik i..."


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: materiały prasowe

Czas trwania konkursu: od 1 września 2017 do 15 września 2017

Żubr Pompik przeczesuje knieję, wtem ...! No właśnie, co? Festiwal Filmowy Kino Dzieci czeka do 15 września na zdjęcia prac najmłodszych z dokończonym dowolną techniką komiksem Tomasza Samojlika. Kartę z komiksem o ulubionym bohaterze dzieci Żubrze Pompiku znajdziecie TUTAJ i poniżej:

Organizatorem konkursu jest producent serialu animowanego Żubr Pompik EGoFILM oraz Festiwal Filmowy Kino Dzieci, podczas którego we wrześniu odcinki serialu zostaną zaprezentowane na specjalnym pokazie. Dla autorów czterech najciekawszych prac organizatorzy przygotowali trzy nagrody główne i jedno wyróżnienie. Zwycięzcy otrzymają zestawy książek z przygodami Żubra Pompika, gadżety związane z serialem od EGoFILM oraz upominki filmowe od Kina Dzieci. Prezentacja zwycięskich prac i wręczenie nagród nastąpi 30 września na specjalnym pokazie Żubra Pompika w warszawskiej Kinotece. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Na zdjęcia i skany prac wykonanych przez dzieci w wieku 4-12 lat organizatorzy czekają do 15 września pod adresem mailowym kontakt@nowehoryzonty.pl. Maila należy opatrzyć tytułem „Żubr Pompik konkurs”, a w treści wiadomości, oprócz załącznika ze zdjęciem bądź skanem pracy, podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania (miejscowość) autora pracy oraz imię i nazwisko opiekuna.

Kredki, flamastry, pędzelki, kolorowa bibuła w ruch i do dzieła!blog comments powered by Disqus