Hachette wprowadziło kolekcję z Thorgalem!

13 marca 2013

Wydawnictwo Hachette zaskoczyło dziś polskich fanów komiksów i wprowadziło do kiosków nową kolekcję komiksową! Zaskoczenie jest tym większe, że jest to kolekcja Thorgala, dotychczas największego hitu wydawnictwa Egmont! W ramach kolekcji ma się ukazać 36 tomów sagi w odstępach dwutygodniowych.

Pierwszy numer, w twardej oprawie, można nabyć w cenie 9,90 zł, a jako bonus wydawca oferuje 8 stron przedstawiających kulisy powstawania sagi oraz plakat z Thorgalem. Komiks ma nieco mniejsze wymiary niż edycja wydawana przez Egmont. Za tłumaczenie komiksu odpowiada Wojciech Birek.

 

Prenumeratę kolekcji można zamawiać od numeru drugiego, który ma być gratisem dołączanym do trzeciego tomu kolekcji. Do pierwszej przesyłki dla prenumeratorów ma być dołączony portret Thorgala, zaś do drugiej kubek, a do trzeciej koszulka z nadrukowaną grafiką autorstwa Grzegorza Rosińskiego, w rozmiarze XL.

Debiutująca w kioskach kolekcja jest polskim odpowiednikiem wydawanej we Francji kolekcji przez tamtejszy oddział Hachette, z którego ofertą można zapoznać się na tej stronie. Ciekawostką jest fakt, że francuski wydawca jako prezenty dla prenumeratorów oferuje albumy z serii Skarga Utraconych Ziem oraz zbiorczy tom Szninkiela.

Czy i u nas będzie podobnie hojne wydawnictwo Hachette przekonamy się zapewne niedługo.

:: Dyskusja na forum ::


blog comments powered by Disqus