Powiększ zestaw Kart Megamocy z Jędrkiem!

4 kwietnia 2017

Planszówkowy dział wydawnictwa Nasza księgarnia wymyślił Karty Megamocy - zestaw kart wyjątkowych, bo pasujących do każdej gry, które od początku roku dodawane są losowo do wydawanych przez NK gier.

Karty Megamocy nie wpływają na przebieg i końcowy wynik gry. Z założenia mają stanowić jedynie formę zabawy.

Początkowo zestaw składał się z pięciu kart, ale właśnie wydawca ogłosił, że zestaw zostanie powiększony o kolejne, które powstaną na bazie pomysłów nadsyłanych przez graczy! Wystarczy do 23 kwietnia wysłać na adres gryplanszowe@nk.com.pl swój wyjątkowy pomysł na uniwersalną kartę przydatną podczas gry. Autorzy najlepszych propozycji, które trafią na karty ilustrowane przez Tomasza Leśniaka, otrzymają niespodzianki od wydawnictwa.

Poniższe zasady powodują, że Karty Megamocy okazują się miłym dodatkiem do gier, a jednocześnie nie odrywają graczy od rozgrywki. Ponadto, karty żyją własnym życiem przechodząc z rąk do rąk graczy.

  • Podczas rozgrywki gracz może wykorzystać tylko jedną Kartę Megamocy.
  • Karta ta musi być inna niż karty wykorzystane już przez pozostałych graczy.
  • Wykorzystaną kartę gracz musi oddać drugiemu graczowi – wskazanemu w opisie karty.

Ilustracje na kartach przedstawiają Jędrka, głównego bohatera popularnej serii książek Hej, Jędrek!. Zostały przygotowane specjalnie na potrzeby kart przez Tomasza Leśniaka, rysownika wielu serii komiksowych.

Pomysłodawcą Kart Megamocy jest Jarosław Basałyga, dyrektor działu gier Wydawnictwa Nasza Księgarnia.


CD Jack za Nasza Księgarniablog comments powered by Disqus