Cykl warsztatów komiksowych w Toruniu

12 maja 2017

Asocjacja Komiksu w Toruniu zaprasza na cykl warsztatów komiksowych dla osób pragnących tworzyć komiksy i rozwijać swoje umiejętności plastyczne.

Cykl będzie się składał z 5 spotkań, zrealizowanych w okresie maj - wrzesień 2017; Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży i osób dorosłych. Poszczególne spotkania poświecone będą doskonaleniu umiejętności rysowniczych, tworzeniu postaci i fabuły, wykorzystaniu języka komiksu oraz profesjonalnego przygotowania plansz do druku. Warsztaty poprowadzą profesjonalni twórcy, doświadczeni w realizacji komiksów i nie tylko.

Pierwszy warsztat odbędzie się już 27 maja w ramach Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt, zaś jego uczestnicy będą mieli prawo do bezpłatnej wejściówki na Festiwal.

Warsztaty są bezpłatne, i aby wziąć w nich udział wystarczy przesłać e-mail ze zgłoszeniem na adres dwutakt.festival@gmail.com. Radzimy się pospieszyć, gdyż decyduje kolejność zgłoszeń!

Projekt realizowany jest w ramach programu "Inicjuj z FIO bis", finansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, którego operatorem jest Stowarzyszenie TŁOK. Patronem projektu jest Fundacja Kult Kultury.

blog comments powered by Disqus