"Życie i czasy Sknerusa McKwacza" powróci do księgarń

9 sierpnia 2017

W tym roku mija 70. rocznica powstania uwielbianej przez czytelników na całym świecie postaci Sknerusa McKwacza i z tej okazji wydawnictwo Egmont planuje wydać w grudniu zbiorczą edycję komiksowej opowieści autorstwa Dona Rosy pt. Życie i czasy Sknerusa McKwacza. Tom ten, liczący 448 strony, zawierać będzie składającą się z dwunastu odcinków podstawową opowieść o perypetiach najbogatszego kaczora świata oraz uzupełniające ją opowieści. Całość opatrzono tekstami twórcy.

Poznaj historię życia największego sknerusa w historii! Dowiedz się, czemu Sknerus McKwacz zawdzięcza swe ogromne bogactwo. Przekonaj się, skąd się wziął Kaczogród i na własne oczy zobacz, jak skończyło się pierwsze spotkanie Sknerusa i Kaczora Donalda. W komiksie nie zabraknie podróży po całym świecie, niesamowitych przygód i wciągających historii!

Życie i czasy Sknerusa McKwacza to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika opowieści obrazkowych z drugim dnem. Komiksowy mistrz Don Rosa stworzył arcydzieło, jednocześnie rozbawiające do łez i wzruszające.

Życie i czasy Sknerusa McKwacza
Scenariusz i rysunki: Don Rosa 
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Liczba stron: 448
Cena: 99,99 zł
Premiera: grudzień 2017


CD Jack za Egmontblog comments powered by Disqus