Dzień Komiksu w Liceum nr 1 w Toruniu

2 stycznia 2018

19 stycznia w Liceum Ogólnokształcącymw Toruniu odbędzie się Dzień Komiksu. Mimo, że jest to jednodniowe wydarzenie to zapowiada się na bardzo intensywne i bogate w atrakcje. Wśród gości, którzy potwierdzili swój udział są Michał "Śledziu" Śledziński, Katarzyna "Kiciputek" Babis i Jakub "Dem" Dębski.

To co zostało powiedziane, musi się urealnić! Poznaliśmy datę wydarzenia, więc możemy już oficjalnie zapraszać - was i waszych znajomych do udziału.

Dzień Komiksu to inicjatywa młodych ludzi, którzy chcą zarazić pasją swoich rówieśników, jak i umożliwić wszystkim fanatykom komiksu poszerzenie swojej wiedzy jak i umiejętności. Oferujemy prelekcje z historii komiksu, prelekcje oraz warsztaty z znanymi autorami polskiego komiksu. A to wszystko zawarte w zabytkowych murach 1 Liceum Ogólnokształcącego ( 1LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu (oficjalny profil) :D)

Program oraz wystawcy będą powoli podawani na stronie wydarzenia oraz strony inicjatywy, by cyklicznie zaspokajać waszą ciekawość.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus