Opowieści komiksowe - warsztaty z Adamem Wójcickim

11 lutego 2018

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży w Dzielnicy Mokotów (ul. Tyniecka 40a, Warszawa) zaprasza na 17 lutego (sobota) do udziału w warsztatach komiksowych, które poprowadzi Adam Wójcicki.

Czy straszna historia może okazać się śmieszna w zależności od użytych środków? Jak zmienić radosną bajkę w dreszczowiec? Na ile sposobów można opowiadać komiksem?

"Biblioteka z ogrodem" zaprasza na warsztaty z Adamem Wójcickim - rysownikiem i ilustratorem takich książek jak „O.G.R.Ó.D”, „Binek i Pulpet w świątyni Majów”, „Binek i Pulpet w królestwie chińskiego smoka”. Podczas warsztatów (17.02.2018, godz. 11.00) powstanie wielka komiksowa plansza, a potem z pomocą Adama Wójcickiego każdy uczestnik stworzy własną komiksową opowieść.

Spotkanie dla dzieci od 7 lat. Zapisy on-line na stronie www.mbddim.pl przez kalendarz wydarzeń, liczba miejsc ograniczona, prosimy o rejestrację wyłącznie dzieci.

Adam Wójcicki jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, laureatem m.in. międzynarodowego konkursu „Książka dobrze zaprojektowana” (2012). Tworzy ilustracje prasowe, projektuje książki, w wolnej chwili zajmuje się muralem.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus