V Warsztaty rysunkowe z Wioletą Braunsejs w Bibliotece Komiksowo

10 lutego 2018

Mieszcząca się w Warszawie przy al. Solidarności 90 Biblioteka Komiksowo zaprasza na V Warsztaty rysunkowe z Wioletą Braunsejs, które odbędą się 15 lutego w godz. 17:00-19:00.

V Warsztaty rysunkowe z Wioletą Braunsejs w Bibliotece Komiksowo na warszawskiej Woli. Spotkanie odbędzie się w ramach zajęć literacko-plastycznych dla dzieci w wieku 8-15 lat. 
Wydarzenie bezpłatne. Wszystkie materiały dostępne na miejscu.

Zapisy:
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 21
poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 14:00
22 838-91-00
bd21@bpwola.waw.pl

Biblioteka w rozszerzonym zakresie gromadzi komiksy dla dzieci i młodzieży. Biblioteka zaprasza wszystkich na cykliczne zajęcia, na których nasi czytelnicy mogą rozwijać swoje zainteresowania.

Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Czytelników – osoby, które chciałyby przeprowadzić prelekcję bądź zajęcia/warsztaty tematyczne, mogą się do nas zgłaszać. Chętnie udostępnimy Bibliotekę do zrealizowania ciekawej i twórczej inicjatywy.

Bibliotekarze starają się poszerzać swój zakres wiedzy i kompetencji w ramach oferowanych usług, są zawsze otwarci na potrzeby młodych czytelników, pomagają w doborze literatury.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus