Avengers - Marvel Super Heroes - 1 - (1/2012) Potężne wejście!

okładka

Najnowsza propozycja dla chłopców w portfolio pism Egmontu. Dwumiesięcznik dla chłopców w wieku 6-8 lat, których fascynują superbohaterowie.

Długo oczekiwany magazyn na rynku wprowadza młodych czytelników do świata przygód z najlepszą obsadą na świecie, znaną z kinowych ekranizacji, filmów animowanych czy gier komputerowych: Spider-Man, Hulk, Iron Man, Kapitan Ameryka, Punisher, Daredevil, Fantastyczna Czwórka, Avengers, czy Blade i grupa X-Men. Różnorodność materiałów zaciekawi niejednego chłopca. Wszyscy bohaterowie są razem w jednym czasopiśmie.

Interesująco zapowiadają się na łamach pisma poszczególne przygody i spotkania z bohaterami Marvel Universe, komiksy, liczne konkursy oraz zagadki wśród których są labirynty, dopasowywanie cieni, quizy czy wycinanki-składanki.

W każdym numerze dla młodych entuzjastów postaci o niezwykłych zdolnościach, które zawdzięczają treningom i gadżetom, znajdzie się atrakcyjny prezent związany ze światem superbohaterów. W pierwszym wydaniu zabawką będzie iskrzak.

Wydawnictwo: Egmont
1/2012
Format: A4
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: kolor
Wydanie: I
Cena z okładki: 7,99 zł


blog comments powered by Disqus