Marvel - Misje Specjalne - 1 - (1/2012)

okładka

Najnowsza propozycja dla chłopców – "Marvel Misje Specjalne", już druga w tym miesiącu obok dwumiesięcznika "Avengers – Marvel Super Heroes", w portfolio pism Egmontu. Tym razem jest to miesięcznik z zadaniami do rozwiązywania dla młodszych chłopców w wieku 4-7 lat, którzy lubią świat superbohaterów i rozrywkę. Pierwszy numer już od 17 stycznia na rynku. Wydanie wspiera kampania promocyjna.

Miesięcznik aktywizuje chłopców poprzez rozwiązywanie poszczególnych misji związanych z takimi postaciami jak Spider-Man, Hulk, Iron Man, Avengers czy inni. Młody czytelnik staje się pomocnikiem swojego ulubionego przedstawiciela Marvel Universe i powinien zrealizować zadania postawione przed nim przez superbohatera. Wśród nich znajdują się strony do kolorowania, wyklejania, a także prace, których celem jest wymyślenie nowej historii bądź opowiedzenie zdarzenia poznanego na kartkach pisma.

W każdym numerze znajdą się aż 3 atrakcyjne prezenty związane z superbohaterami. W pierwszym wydaniu będą to naklejki, plakaty i zabawka.

Na rynku czasopismo będzie dostępne od 17 stycznia, a cena egzemplarza wraz z prezentami wyniesie 7,99 zł. Pismo ukaże się w nakładzie 50 000 egzemplarzy. Wprowadzenie na rynek nowego magazynu „Marvel Misje Specjalne” wsparte jest kampanią reklamową w telewizji Polsat, teleToon+, Disney Channel, Disney XD, Nickelodeon i Cartoon Network, a także w Internecie oraz w mediach własnych Egmontu.

[informacja prasowa wydawcy]

Wydawnictwo: Egmont
1/2012
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: kolor
Wydanie: I
Cena z okładki: 7,99 zł


blog comments powered by Disqus