Smash! - 1 - (1/2014)

okładka
Redaktor naczelny: Katarzyna Godwod
Okładka: Sebastian Skrobol

Pierwszy numer poświęconego komiksom i popkulturze magazynu "SMASH!". Jego tematem głównym są przypadające na maj tego roku 75. urodziny Mrocznego Rycerza. Z tej okazji przyjrzymy się historii tej postaci, najlepszym komiksom z Batmanem wydanym w Polsce, a także wpływowi, jaki wywarł na czytelników przez wszystkie te lata.

Oprócz tego przeczytacie specjalnie dla nas przeprowadzony wywiad z Tonym Sandovalem, niezwykle w Polsce popularnym autorem, który będzie jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Komiksowa Warszawa. Rzucimy także okiem na słynną sagę fantasy W poszukiwaniu Ptaka Czasu oraz wyruszymy do Japonii, skąd pochodzi niezwykły kryminał Prophecy.

Nie zabraknie oczywiście komiksów. W tym numerze m.in. nagrodzony Poeta Sebastiana Skrobola i Dennisa Wojdy, a także krótka historia o mechanicznym samuraju Toshiro autorstwa Clarence'a Weatherspoona, który niebawem zadebiutuje z pełnometrażowym albumem w amerykańskim wydawnictwie Dark Horse. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje! Zapraszamy do lektury.

Katarzyna Godwod

Wydawnictwo: Studio JG
5/2014
Liczba stron: 48
Format: A4
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: kolor
Wydanie: I
Cena z okładki: 0 zł


blog comments powered by Disqus