Strefa Komiksu

"Strefa Komiksu" jest nowym magazynem poświęconym komiksowi polskiemu, wywodzącym się z działu komiksowego "Magazynu Fantastycznego". Jest to projekt eksperymentalny (przynajmniej na naszym rynku), bowiem pomny na doświadczenia moich poprzedników, z których żadnemu nie udało utrzymać się na rynku, proponuję nowy "format" pisma. Polega on na tym, że większość numerów stanowić będą pełne albumy komiksowe wzbogacone takimi materiałami jak: wywiady z twórcami, projekty postaci komiksowych, wstępne szkice itd. Wszystkie dodatki będą bezpośrednio związane z danym komiksem i jego autorami.

Co trzeci numer, "Strefy Komiksu" będzie typowym magazynem komiksowym, złożonym z krótszych i dłuższych shortów, pasków, rysunków satyrycznych i publicystyki komiksowej (w głównej mierze dotyczącej rynku polskiego, ale nie tylko). W planach są też antologie autorskie i tematyczne.

"Strefa Komiksu" będzie sprzedawana w prenumeracie w pakietach obejmujących po trzy numery pisma, zaś cena pakietu będzie tak skalkulowana, aby czytelnik nie odczuł zbytnio kosztów wprowadzenia, np. kolorowych albumów.

Robert Zarębablog comments powered by Disqus