Strefa Komiksu - 15 - Laleczki

okładka
Scenariusz: Daniel Gizicki, Ireneusz Mazurek, Maciej Pałka, Bartosz Sztybor
Rysunek: Maciej Pałka

Reedycja wydanego własnym sumptem przez autora w 2005 roku komiksu, który został poddany niemal całkowitemu zremasterowaniu i uzupełnieniu o 27 dodatkowych stron, począwszy od rysunków kończąc na dialogach odświeżonych przez Bartosza Sztybora.

Poza głównym daniem czyli Laleczkami, w albumie znajdą się dodatkowe historie stworzone przez zaproszonych gości: Bartosza Sztybora, Daniela Gizickiego i Ireneusza Mazurka.

*  *  *

Ziemia została spustoszona przez straszliwy kataklizm, który w pień wybił większość ludzkości. Szczęśliwcy, którym udało się przeżyć, schronili się w futurystycznych miastach lewitujących nad powierzchnią, a inni, którzy mieli mniej szczęścia zamienili się w bezmyślnych mutantów. Resztki ludzkości kryją się jeszcze w niedbale skleconych domostwach, gdzie odpierają ataki zniekształconych ofiar promieniowania. Na popiołach starej, odradza się nowa, zdegenerowana cywilizacja. Brutalny świat rządzony prawem silniejszego, w którym ludzkie mięso stanowi podstawę diety, a najlepszą rozrywkę stanowi wyuzdany, sadomasochistyczny seks.

(Z recenzji Kuby Oleksaka na www.kolorowezeszyty.pl)

Wydawnictwo: Robert Zaręba
10/2010
Liczba stron: 68
Format: 165x240 mm
Oprawa: miękka
Druk: cz.-b.
Wydanie: II
Cena z okładki: 20 zł
Materiały związane z komiksem:


Podyskutuj o tym komiksie na forum!

blog comments powered by Disqus