(2004.10.) Hubert Ronek

Autor: CD Jack

- Co tam u Pana, Panie Hubercie?

- Chwilowo odpuściłem "KGB" - jest to związane z wieloma sprawami ale przede wszystkim z brakiem czasu. Nowy numer istnieje już wirtualnie od czerwca - pojawi się na Łódź. Później... zobaczymy. Nie zamykam zina - pewnie kiedyś jeszcze będzie, może nawet często.
- Na początku przyszłego roku (prawdopodobnie na WSK) ukaże się zapowiadany pierwszy tom Krainy Herzoga (którą robiłem z luckiem) - tak jak ustalane było wcześniej wypuści to Studio Domino. Mamy już w głowie, i częściowo na papierze, trzy następne albumy cyklu.
- Najbliższa publikacja to antologia Egmontu.
- Na biurku mam pracę do scenariusza Daniela Gizickiego (6 stron) do kolejnej antologii.
- Cyklicznie powstają nowe odcinki Henryka i Bonifacego (tym razem w formie pasków) do lubelskiej "Panoramy osiedla".
- Na swoją kolej czeka też sporo materiału w postaci scenariusza lucka do Domu żałoby - narysowana jest już połowa pierwszego odcinka - jeśli potwierdzi się zainteresowanie pewnego wydawnictwa, będę z tym finiszował i komiks będzie do przeczytania w przyszłym roku.
- No i scenariusz Jerzego Szyłaka - pełen album - bardzo dobra rzecz i całkiem inna od tego do czego dotychczas ten autor przyzwyczaił (przynajmniej wg mnie). Chcę pozamykać wszelkie rozpoczęte prace i skupić się na tym.

zapytał: CD Jack
odpowiedział: Hubert Ronekblog comments powered by Disqus