(2004.10.) Robert Służały

Autor: CD Jack

- Co tam u Pana, Panie Robercie?

- Trzy miesiące temu ukończyłem 5-letnie studia magisterskie i udało mi się znaleźć tymczasową (4 miesiące) pracę na Poczcie. Prawdopodobnie za miesiąc (lub dwa) przeniosę się do Wrocławia.
skan5 Pracuję teraz nad kolejnym komiksem do scenariusza Andrzeja Ziemiańskiego Autobahn nach Poznań na podstawie opowiadania pod tym samym tytułem. Przemek Wróbel dał mi wolną rękę i nie ściga mnie już terminami publikacji albumu. Mam więc więcej czasu na lepszy, dokładniejszy rysunek i bardziej przemyślane kadry. Kilka przykladowych plansz komiksu zamieściłem na swojej stronie: www.sluzaly.friko.pl w dziale ILLUSTRATION. Powoli zaczynam zbierać materiały (zdjęcia, szkice) do scenariusza Złote żebra Dennisa Wojdy. Jednak pracę nad tym komiksem zacznę dopiero po publikacji Autobahn nach Poznań. Kilka pierwszych projektów do tego albumu umieściłem w dziale SKETCHBOOK.
4 miesiące temu zacząłem się bawić w animacje oraz modelowanie 3D. Na efekty mojej pracy trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać. 3D max 6 jest trudnym i wymagającym programem i tak na prawdę trzeba nad nim posiedzieć kilka lat a nie miesięcy aby stworzyć w nim coś dobrego. Pogłębiam także swoją wiedzę nad skryptami we Flashu 5. Już prawie gotowa jest 4 wersja mojej strony, szybsza, ładniejsza i ciekawsza graficznie.

zapytał: CD Jack
odpowiedział: Robert Służałyblog comments powered by Disqus