Atropos

Wydawnictwo „Atropos” specjalizuje się w edycji ekskluzywnych, bogato ilustrowanych albumów o charakterze kolekcjonerskim. Limitowany do kilkuset egzemplarzy, numerowany nakład, oraz odręczne sygnatury autorów umieszczone w każdym egzemplarzu decydują o unikalności naszych propozycji. W każdej książce staramy się stosować inne, nowe rozwiązania introligatorskie i zdobnicze. Jednocześnie dobór współczesnych pisarzy, takich jak Neil Gaiman i Andrzej Sapkowski, oraz designerów i ilustratorów, takich jak Dagmara Matuszak gwarantuje najwyższy poziom artystyczny naszych publikacji.

„Atropos” realizuje również projekty z zakresu druku i oprawy na rzecz innych wydawnictw – zarówno komiksowych jak i książkowych, agencji reklamowych, biznesu i osób prywatnych. Posiadamy własny park maszynowy, gdzie przy udziale wykwalifikowanych pracowników powstają dla Państwa
zamówione u nas książki.

Ponadto w ciągu ostatnich lat wyspecjalizowaliśmy się w produkcji komiksów na rynek niemiecki, francuski i polski. Dotychczas wyprodukowaliśmy dla wydawców w kraju i za granicą niemal sto albumów autorstwa znanych również w Polsce twórców komiksowych, takich jak: Frederick Peeters, Joann Sfar, Lewis Trondheim, Guy Delisle, Gipi, Mawil, Max Andersson i wielu innych.


Kontakt:

arturwabik@tlen.pl
tel +48 661 392 654
fax +48 12 684 50 05
blog comments powered by Disqus